EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o. Teplárenská 5, 040 12 Košice

Kariéra u nás

Aktuálna ponuka práce:

Elektromontér, Montér

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce v priemysle, montáž káblových trás, pokládka káblov, ukončovanie káblov, výroba a montáž elektrických rozvádzačov, montáž transformátorov, elektromontážne práce na dráhach

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Celková mzda (brutto)

5,40 EUR/hod. až 9,40 EUR/hod.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,40 EUR/hod. + 25% variabilná zložka až 7,50 EUR/hod. + 25% variabilná zložka, + príplatky

Zamestnanecké výhody, benefity

Ubytovanie zdarma, Cestovné náhrady, Poskytnutie OOPP a ručného náradia, Bezplatné školenia, Príspevok do tretieho dôchodkového piliera, Karta MULTISPORT, Príspevky pre deti zamestnancov (školské potreby, výlety, príspevok na predškolské zariadenie...), Sociálne príspevky pri životných a pracovných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Osvedčenie v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. a elektrotechnické vzdelanie nie je podmienkou

Miesto práce: Košický kraj

Termín nástupu: DOHODOU

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárenstvo, technika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Manuálna zručnosť, chuť učiť sa

Kontaktná osoba:

Ing. Oľga Nagyová
Tel.: +421 918 920 536
E-mail: nagyova@ezke.sk